5/5 - (1 امتیاز)

افزایش بازدید استوری اینستاگرام  یکی از دغدغه‌های افراد فعال در حوزه اینستاگرام می‌باشد اگر از کم بودن بازدید استوری خود رنج میبرید هیچ جای نگرانی ندارد چون بغد از این اموزش همه چی درست می‌شود  که اهمیت بسزایی دارد. ولی چگونه می تواند بازدید استوری اینستاگرام را افزایش داد؟ پاسخ این سوال انچنان سخت نیست و با چند ترفند ساده به راحتی میتوان بازدید استوری خود را افزایش داد.

برای این کار راه‌های بسیاری وجود دارد ولی ما بهترین روش‌ها که میتوان در سریعترین زمان به نتیجه رسید را برای شما تهیه کرده‌ایم. با انجام این ترفند‌ها به راحتی میتوانید بازدید استوری خود را چند برابر کنید. فقط باید صبر داشته باشید و به صورت منظم این کار‌ها را انجام دهید. بریم سراغ اصل مطلب.   

افزایش بازدید استوری
راهکار‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چگونه بازدید استوری اینستاگرام را افزایش دهیم

برای شروع این نکته را به خاطر بسپاریم که ما، نباید بگذاریم پیجمان بدون استوری باشد. تمام سعی خود را باید انجام داد تا استوری‌های جذاب و چالشی بزاریم تا مخاطب با ما همکاری لازم را انجام دهد. در اولین قدم باید مخاطب خود را شناسایی کنید که جلوتر به صورت کامل خواهیم گفت به چه صورت است. در اولین قدم ما باید دلایل کم بودن ویو استوری را بررسی کنیم و بعد از ان نقات ضعف خود را ارتقا بدیم برای شروع این سوال را از خود بپرسید که ایا استوری شما برای فالوور‌هایتان جذاب است؟

همانطور که میدونید قوانین اینستاگرام و اپدیت‌های ان در حال افزایش می‌باشد. اینستاگرام به تازگی بخش لایک استوری را برای کاربران اضافه کرده است با این اپدیت میتوانیم چندین ترفند بزنیم تا بازدید استوری خود را افزایش دهیم.

ترفند افزایش بازدید استوری

همانطور که گفته شد اولین ترفند لرای افزایش بازدید اینستاگرام لایک استوری است ما میتوانیم استوری‌های دیگران را همانند پست‌ها لایک کنیم ولی این کار چطور باعث افزایش بازدید برای ما می‌شود. در واقع وقتی شما یک استوری را مشاهده میکنید اسم شما در لیست بازدید‌های اون شخص ثبت میشه ولی وقتی استوری کسی را لایک میکنیم اسم و پیج ما در لیست بازدید کننده‌ها در اول لیست به نمایش گذاشته میشود.

در نتیجه با این کار احتمال این بیشتر می‌شود که اون فرد استوری ما را ببیند ولی نکته‌ای که باید گفت این است که نباید استوری‌های زیادی را در زمان کم لایک کنیم. چون باعث جریمه شدن ما می‌شود و این کار از قوانین اینستاگرام می‌باشد دانستن قوانین هم به ما کمک زیادی میکند.

خرید فالوور اینستاگرام با تخفیف 40 درصدی

بازدید استوری رایگان
بازدید استوری رایگان

افزایش بازدید استوری رایگان

تمامی ترفند‌هایی که گفته می‌شود رایگان هست. ترفند بعدی که میخواهیم بگوییم افزایش ویو استوری از طریق جذابیت استوری است وقتی کاربری بار اول و دوم سوم استوری شما را نگاه می‌کند و برای ان جذابیت دارد مطمئن باشید وقتی استوری شما برایش به نمایش گذاشته شود حتما استوری شما را نگاه خواهد کرد.

ولی ما چگونه میتوانیم استوری‌های جذاب بسازیم. عالی بودن این کار به خلاقیت بودن شما بستگی دارد. چند نمونه از ترفند‌ها را مثال میزنیم.

تغیر فونت استوری 

تغییر فونت استوری در اینستاگرام باعث جذابیت خاصی می‌شود درسته زبان فارسی دارای فونت‌های زیادی در اینستاگرام نیست ولی برنامه‌های زیادی برای تغییر فونت استوری اینستاگرام وجود دارد و ما میتوانیم از ان استفاده کنیم. این روش برای افرادی که استوری‌های متنی میسازند کاربرد زیادی دارد. 

خرید لایک اینستاگرام

ایجاد استوری سریالی 

یکی از عالی‌ترین روش‌ها واقعا این روش می‌باشد ایجاد استوری سریالی در اینجا شما باید استوری‌های سریالی بگذارید به طوری که استوری نخست با استوری بعد متصل بشه و موضوع یکی باشه. تو استوری سریال بهتره کمی تعامل هم ایجاد کنیم مثلا سوال بپرسیم و سعی کنیم پاسخی که تو دایرکت دریافت میکنیم را به صورت شات در استوری قرار بدیم؛ کار باعث میشه کاربر‌های دیگه همه با ما ارتباط بگیرند و باعث افزایش تعامل اینستاگرام و افزایش بازدید استوری اینستاگرام شود.     

استوری رگباری

ما قرار شد همیشه استوری داشته باشید ولی نباید بیش از حد افراط کنیم استوری رگباری  باعث خستگی بیننده میشه حد مخلطب میشه و احتمال اینکه استوری شما را رد کنه زیاد میشه در نتیجه از استوری رگباری پرهیز کنید. چون تاثیر مثبتی بر افزایش بازدید استوری اینستاگرام نمی‌شود.

کم کاری در استوری گذاشتن

برعکس استوری رگباری نباید کم کاری کرد باید حد استوری گذاشتن را رعایت کنید تا بازدهی لازم را داشته باشید.

بلاگری کردن در استوری

قرار نیست استوری‌های ما فقط عکس و متن باشه باید به صورت ویدیو هم باشد در این حالت باید ما بلاگری کنیم به صورت خیلی ساده و خودمونی تعامل برقرار کنیم در این حالت مخاطبان ما حس اعتماد رو درک می‌کنند و این کار برای پیج‌های فروش محصول یا خدمات ضروری می‌باشد.

استفاده از هشتگ

استفاده کردن از هشتگ در استوری هیچ تاثیری نداره هیچ تاثیری! درسته قبلا تاثیر داشت به این صورت بود که شما در استوری هشتگ میزاشتید استوری شما در بخش اون هشتگ‌ به نمایش گذاشته میشد ولی الان وقتی از هشتگ استفاده میکنیم استوری ما در جایی نمایش داده میشه؟ خیر  بهتر است از هشتگ برای پست استفاده کنیم ولی باید بهترین هشتگ را بشناسیم

.

استیکر جذاب

استفاد کردن از استیکر در استوری بسیار عالیه است این کار انچنان سخت نیست برای این کار ابتدا باید باید vpn خود را روشن کنید و در قسمت گیف  استیکر خود را جست و جو کنید. در کل استیکرها به دو صورت هستند یک مدل به این صورت هست که گفته شد مورد دوم استیکر‌های مناسبتی هست که توسط اینستاگرام به نمایش گذاشته میشود.

استفاده کردن از استیکرهای مناسبتی بهتر است و بازدید بیتشری دارد. چون استوری را به صورت یک بخش جداگانه برای تمام افراد به نمایش گذاشته میشه. و باعث افزایش بازدید استوری می‌شود

مسابقه

استفاده کردن از بخش سوال باعث چالشی شدن استوری میشه و تعامل پیج شما افزایش پیدا می‌کنه افزایش تعامل هم عالی هست. باعث وارد شدن پست به اکسپلور اینستاگرام می‌شود.

استفاده نکردن موضوع تکراری

وقتی از موضوع تکراری استفاده می‌کنید برای فالوورهایتان جذابیت نداره و باعث میشه استوری شما را کلا رد کند و موضوع کامل برعکس بشه. بهترین موضوغ موضوعی است که نیاز کاربران رو رفع کنه.

چند موارد بعدی که خواهیم گفت مخصوص پیج‌های فروشگاهی هست با انجام این موارد بازدید استوری شما منفجر میشود و حتی بعث افزایش فروشتان هم میشود

ایجاد استوری برای ارائه تخفیف مثل کد تخفیف.

ایجاد هایلایت رضایت مشتری.

پشت صحنه‌های استوری هم میتونه خوب باشه.

 

کلام آخر: ما در تی ان تی لایک سعی میکنیم تمام سوالات شما را پاسخ دهیم و کلی اموزش رایگان برایتان اماده کردیم. شما هم اگر ایده‌ یا سوالی دارید میتوانید برای ما کامنت کنید.