درود خدمت نمایندگان، کسانی که علاقه به داشتن سایت فروش فالوور دارند میتوانند با ما در ارتباط باشند و از تخفیف 5درصد استفاده کنند!
همین الان سایت خودت رو بساز

خرید رای استوری اینستاگرام واقعی و تضمینی با ضمانت بازگشت وجه شما عزیزان با این سرویس میتونید به راحتی برای استوری‌های خود اقدام به خرید رای استوری اینستاگرام کنید. با اپدیت‌های جدید اینستاگرام که بخش‌های زیادی را یرای کاربرانش معرفی کرده واقعا همه‌ی افراد رو شگفت زده کرده است.

امروزه پیج‌های مختلف اقدام به ایجاد چالش‌های گوناگون و مسابقات مجازی میکند و فرد برنده جایزه دریافت می‌کند. شما با استفاده از سرویس خرید رای استوری اینستاگرام به راحتی و بدون هیچ محدودیت میتوانید اقدام به خرید ان کنید. خرید فالوور اینستاگرام یا خرید رای استوری تابع قوانین اینستاگرام می‌باشد خرید رای استوری هیچ مشکلی برای پیج هدف ایجاد نمیکند زیرا تمام رای دهندگان کاربر حقیقی و همچنین دارای پروفایل و پست مناسب می‌باشند.

خرید نظرسنجی ایرانی اینستاگرام

سرویسی که به شما معرفی می‌کنیم جز بهترین سرورهای ایرانی می‌باشد. شروع سفارش آنی هست به معنی که شما وقتی اطلاعات سفارش رو ثبت کردید بعد لز پرداخت رای برای شما ثبت میشود و اگر سوالی بود میتونید از بخش پشتیبانی با ما درمیون بگذارید.

خرید رای استوری

مراحل ثبت سفارش خرید رای نظرسنجی

ابتدا لینک استوری مورد نظر را از پیج هدف کپی کنید.

سرویس مورد نطر را متناسب با نوع نظر سنجی انتخاب کنید

تعداد مورد نظر را وارد کنید

به همین راحتی سفارش شما ثبت شد و تا چند دقیقه انجام میشه