5/5 - (1 امتیاز)

در این اموزش قرار است به شما عزیزان ساده ترین روش‌ برای ورود به اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن را اموزش دهیم. به در خواست شما خیلی از افراد علاقه‌مند به ورود به اکانت خود  بدون نصب  اپلیکشن را  دارند در این اموزش با چندتا کلیک ساده میتوانید این کار را انجام دهید.

ورود به اینستاگرام بدون نصب
اموزش ورود به اینستاگرام بدون نصب

ورود به اکانت اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن اینستاگرام 

برای این کار ابتدا وارد سایت اینستاگرام به ادرس instagram.com بشوید. بعد از وارد شدن اگر یوزر و پسورد خود را به یاد دارید رو گزینه log in کلیک کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق وب

بعد از ان در قسمت username ایدی اینستاگرام خود را وارد کنید. در قسمت password هم رمز اکانت خود را وارد کنید. به همین راحتی شما ورود به اینستاگرام بدون نصب را انجام دادید و تمام.

بعد از وارد شدن به اکانت از شما سوال پرسیده می‌شود که ایا پسورد و یوزر شما ذخیره شود شما میتوانید رو گزینه بله کلیک کنید و دفعات بعد نیازی به وارد کردن مجدد رمز و ایدی خود نداشته باشید.

ولی این روش مشکلات خود را دارد و نیاز است برای وارد شدن به اینستاگرام هر دفعه وارد سایت اینستاگرام شوید. در صورت تمایل میتوانید اینستاگرام را دانلود کنید. لینک دانلود اینستاگرام 

 

ورود به اینستاگرام از طریق وب

در بالا اموزشی که به شما داده شد ورود به اینستاگرام بدون نصب بود که از طریق وب میتوانستید انجام دهید  اگر پسورود خود را فراموش کرده‌اید باید رو گزینه Forgot password وارد شوید. در قسمت باز شده ایمیل، شماره موبایل و یا ایدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

برای بازیابی اکانت خود رو دکمه send login link بزنید. بعد از این  لینک بازیابی برای شما ارسال خواهد شد وقتی روی ان کلیک کنید میتوانید پسورد جدید خود را تعیین کنید. یا اینکه مستقیما وارد اکانت خود شوید.

ورود به اینستاگرام مخفیانه 

اموزشی که به شما داده شد کاملا مخفیانه بوده در این روش شما باید از قبل اکانت اینستاگرام داشنه باشید ولی هیچ جای نگرانی نیست اگر شما اکانتی برتی ورود ندارید باید داخل اینستاگرام ثبت نام کنید. برای ساخت اکانت در اینستاگرام مراحل بالا را اجرا کنید و بجای وارد شدن به بخش log in روی گزینه sign up کلیک کنید.

 

ساخت اکانت در اینستاگرام

بعد از وارد شدن به بخش sign up شما به دو صورت می‌توانید اقدام به ساخت اکانت اینستاگرام کنید. از طریق شماره همراه و از طریق ایمیل برای ورود به اینستاگرام بدون نصب شما حتما باید یک اکانت داشته باشید. بعد از وارد کردن شماره و یا ایمیل کد تایید برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از وارد کردن کد از شما نامتان پرسیده می‌شود می‌توانید یک نام وارد کنید و بعد از ان هم باید برای خود یوزرنیم  بسازید. بعد از این شما میتوانید وارد اکانت خود شوید اولین اقدام باید برای پیج خود پروفایل، پست و بیو مناسب بزارید تا ربات شناسایی نشوید چون این کاز جزء قوانین اینستاگرام است و باید رعایت شود.

بعد این شما میتوانید برای پیجتان اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید.

 

کلام تی ان تی لایک

در این مقاله سعی کردیم مراحل ورود به اینستاگرام بدون نصب را به صورت مرحاه‌ای اموزش بدیدم اگر سوالی دارید مینوانید زیر این صفحه برای ما کامنت بگذارید تا پاسخ دهیم.